עסקה טובה

 
 
 
   
 
תאורה חכמה לעסקים

 אם יש לכם מרחב עבודה, אולם עם מחשבים ותחנות עבודה רבות, ספרייה ענקית, וכד', ניתן לבחור עבור מתחמים אלו תאורה בקנה מידה גדול, בה כל מנורת LED מקרינה על שטח של כ- 4-6 מ"ר


פורסם: 4/27/2020

מאמר זה שייך לקטגוריית טיפים

 תאורה חכמה לעסקים באולמות העבודה הגדולים

אם יש לכם מרחב עבודה, אולם עם מחשבים ותחנות עבודה רבות, ספרייה ענקית, וכד', ניתן לבחור עבור מתחמים אלו תאורה בקנה מידה גדול, בה כל מנורת LED מקרינה על שטח של כ- 4-6 מ"ר. השילוב של כל המנורות הללו אחת ליד השנייה יוצר מכלול מוצף של אור ולכן זו נקראת תאורת הצפה. עבור מי תאורה חכמה לעסקים מסוג זה מיועדת וכיצד ניתן להשתמש בה לצרכים שלכם?

תאורה לאולמות עבודה ותחנות עבודה גדולות

תאורה זו משמשת את מרחבי העבודה הגדולים. אם יש לכם משרד המחולק לחדרים, ומול כולם ישנו חדר ראשי עם המון עמדות עבודה, חדר זה יכול להיות מעובה עם אמצעי תאורה צפה. בכך, נחסכת התקנת תאורה יחידנית שצריך להתאים אותה למנורות קיימות; ניתן, בהתקנה אחת, להאיר את כל המרחב!

על פריטי התאורה

זוהי תאורה חכמה לעסקים מבוססת לד עם אורות לבנים וצהובים ברמה גבוהה מאד. תאורה זו ניתנת להתקנה על התקרה ויכולה להאיר את כל אולם העבודה. התאורה מגיעה עם תעודת אחריות וצפויה להסב במתחם אור רב עוצמה לשנים רבות מאד, ללא צורך בתיקון, שדרוג או החלפה מסוג כלשהו. 

חלוקה לאזורי הדלקה

ניתן לחלק את מתחם הענק בו מוצבת תאורה צפה לאזורי הדלקה, כלומר לקבוע שמפסק מסוים יהיה אחראי על הדלקת 1/3 מהנורות בחדר באזור מסוים, ועוד 2 מפסקים יאירו את יתר האזור. בכך, ניתן להאיר חלקית אזורים במתחם הענק, לחסוך בחשמל ולאפשר להשתמש במשאב רק כאשר נזדקק לו.

הובלה והתקנה על ידי חברת תאורת LED מקצועית

השירות ניתן בתוספת הובלה והתקנה לאתר הלקוח, שנהנה מפתרונות לד איכותיים בתוך מספר דקות על התקרה. ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאי לד מקצועיים תוך הטמעה בתקרה את עזרי הלד הדרושים ובדיקתם תוך כדי התהליך ובסיומו. בכך, הלקוח מקבל לחזקתו מערכת תאורה חכמה לעסקים בה הוא יכול להשתמש במרחב הגדול אותו הוא מנהל. מערכת תאורה זו מספקת לו את כל הכלים להאיר את החדר ולהפוך אותו למתחם עבודה אפקטיבי אשר ניתן להשלים בו בקלות כל משימת עבודה הכרוכה בקריאה, צפייה ועבודה עם מסכי מחשב בכללותה. אמצעי תאורה חכם זה מאפשר לעבוד ללא כשלי הפצת אור.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: תאורה אדריכלית