עסקה טובה

 
 
 
   
 
כל מה שרציתם לדעת על תאי סינון

תאי סינון הם יחידות אחסון אליהם מרוכזים הגזים הרעילים והחומרים המסוכנים שמטוהרים במרחבים בהם נדרשת מערכת נידוף: מטבחי בית, מטבחי מסעדה ומעבד


פורסם: 8/7/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקה טובה

כל מה שרציתם לדעת על תאי סינון

תאי סינון הם יחידות אחסון אליהם מרוכזים הגזים הרעילים והחומרים המסוכנים שמטוהרים במרחבים בהם נדרשת מערכת נידוף: מטבחי בית, מטבחי מסעדה ומעבדות נסיינים ומפעלים. על מנת לבחור תאי סינון עבור מערכת הנידוף שלכם תצטרכו לאפיין מספר פרמטרים חשובים.

סוג החומרים שאתם נדרשים להתמודד עמם

ישנם תאי סינון לכל מיני סוגים של חומרים: גז בישול, אמוניה, פחמן ועוד. חשוב לאפיין היטב את סוגי החומרים. עבור מטבחים, מדובר רק בגז בישול. עבור מפעלים ומעבדות נסיינים – נדרש הרכב החומרים המדויק על מנת שניתן יהיה להצביע על תא סינון שיתאים לסינונם.

היקף החומרים שיבוא לידי ביטוי

יש מטבחים שנעשית בהם פעילות פעם ביום או אפילו פעם בשבוע וישנם מטבחים אינטנסיביים עם עבודה מסביב לשעון. הם צפויים לפלוט יותר גז בישול ולכן יזדקקו לתא סינון רחב שוליים ולא לתא מוגבל מדי בקיבולתו. מאד חשוב לבחור את ממדיו של התא ביחס לפעילות שנעשית במקום.

סוג מערכת הנידוף

אם עוד אין לכם מערכת נידוף, נהוג בלאו הכי לרכוש אותה יחד עם תאי סינון ואז מאפייני מערכת הנידוף שלכם יתכננו אותה בשבילכם. אם יש לכם מערכת נידוף, חשוב להצטייד בכל הנתונים והפרמטרים שלה: סוג המנדף, סוג המפוח, סוג זרוע היניקה, ואם ישנן ונטות אז סוג הוונטות. בדרך זו יאופיין עבורכם תא סינון שיתאים למשימתך הסינון במתחם שלכם.

מיקום תא הסינון

תאי סינון יכולים להיות ממוקמים בכל מיני מקומות במבנה. חשוב לקבוע זאת מראש ולהתייעץ עם יועצי מערכות נידוף מטעם חברות שמספקות אותן בטרם תקבלו החלטה בנושא.

עידן מערכות נידוף – תאי סינון בהזמנה אישית ומערכות נידוף שלמות להתקנה

בחברות עידן מערכות נידוף יתקינו עבורכם מערכות נידוף עם תאי סינון ייעודיים. אנו מספקים תאי סינון אוויר למסעדות, תאי סינון למטבחים פרטיים ותאי סינון תעשייתיים למעבדות ומפעלים. מאד חשוב לתת למקצוענים שלנו לבחון את סוג המבנה ואת סוג מערכות הנידוף, אם ישנן, על מנת לאפיין עבורכם תאי סינון ולהזמין אותם עבורכם על פי מפרט ידוע. כמו כן, תתבצע התקנה של מערכת סינון אוויר על ידי צוות המומחים שלנו אשר ידאג למקם אותם במקום האופטימאלי ביותר בשטח שלכם.