עסקה טובה

 
 
 
   
 
סקירת שוק הדילים בארץ

סקירת שוק הדילים בארץ . אין צרכן ישראלי שלא אוהב להנות מדילים כאלה או אחרים . המשיכה של הישראלי לאותם ' דילים ' אלמותיים הינה אדירה והכת


פורסם: 1/24/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית דילים באינטרנט

סקירת שוק הדילים בארץ 

 
אין צרכן ישראלי שלא אוהב להנות מדילים כאלה או אחרים . המשיכה של הישראלי לאותם " דילים " אלמותיים הינה אדירה והכתבה זו תנסה להבין מדוע הנושא הזה כה פוופלארי בישראל . ראשית , לפני שנתחיל , נברר עם עצמנו מה זה בעצם דילים , כלומר על מה אנו מדברים כשאנו אומרים " דילים " ומה מילה זו מעוררת את היצר הרכישתי אצל ישראלים רבים כל כך .
 
א.  מה זה דילים למעשה ?
 
כדי להגדיר מה הם אותם דילים נפנה קודם כל להבין כיצד מתבצעת עסקה רגילה . עסקה שכזאת מתבצעת כשהמוכר מוכר סחורה או שירות לצרכן במחיר המצוין על האריזה או המוצהר היכן שהוא בחנות . המונח " דילים " נכנס ומשחק פה תפקיד כשהעניין הופך לאחר . המוכר רוצה למכור או במילים פחות יפות " להיפטר " מסחורה מסוימת או ליצור לחילופין " מוצר פיתוי " שיפתה את הצרכן התמים לרכוש אותו ( ואחריו הוא ירכוש עוד כמה מוצרים שלא בנחה ) ולכן מציע לו את המוצרים הספצפיים בהנחה . ההנחה הזאת נקראת " דילים " , מהמילה האנגלית " עסקה " . המשמעות היא מעין טפיחה על השכם של הצרכן שאומרת "וואלה , עשית עסקה טובה " .
 
ב.   כיצד מוצאים דילים ?
 
ישנן דרכים רבות למצוא דילים בשוק . אחת הדרכים המרכזיות לעשות זאת היא אתרי אינטרנט שונים . באותם אתרי אינטרנט קיימת לעתים קבוצה של דילים שווים שמטיבים את מצבו של הצרכן ף וזאת במידה ואתם רוצים לרכוש את המוצרים שדילים אלה כוללים . שיהיה המון בצלחה במציאת הדילים המתאימים לכם .