עסקה טובה

 
 
 
   
 
סוככים קבועים בהתאמה אישית

סוככים קבועים בהתאמה אישית אם אתם סבורים כי מגיע לכם התקן הצללה דקורטיבי, מבוסס בד מעוצב אשר יכול להזניק את עיצוב המבנה שלכם והחלק החיצוני


פורסם: 8/29/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקה טובה

סוככים קבועים בהתאמה אישית

אם אתם סבורים כי מגיע לכם התקן הצללה דקורטיבי, מבוסס בד מעוצב אשר יכול להזניק את עיצוב המבנה שלכם והחלק החיצוני שלו 10 רמות קדימה, אתם צריכים סוככים לגינה, לחניה או לחנות. הסוככים הללו מאפשרים לכם להגן על עצמכם מהשמש וגם לספק עיצוב חסר פשרות בכל קנה מידה. כשאתם מתנהלים עם סוככים אתם גם יכולים לקדם את עצמכם מבחינה שיווקית. אם מדובר בחנות, מקובל להציג בקדמת הסוכך, ביריעה שמגינה משמש ישירה, את הלוגו של העסק ולמשוך קהל באמצעות משפטים מעניינים וקליטים שכתובים שם.

סוכך מכני

סוכך בו מגלגלים את היריעה באופן מכני. הסוכך הנו קבוע כל עוד לא גלגלתם. באמצעות ידית סיבוב ניתן לקבוע שהיריעה תיכנס פנימה ולא יהיה סוכך. זה נעשה בכניסה לעונות הקרות, סתיו וחורף. באביב וכמובן בקיץ נהוג להחזיר את הסוכך לפעילות מלאה. 

סוכך קבוע בהתאמה אישית

סוכך חשמלי

סוכך חשמלי פועל באמצעות מנגנון קיפול יריעה אלקטרוני. הוא מקפל את היריעה ופורס אותה על פי דרישה. סוככי זרועות מכילים מנגנון קיפול גם עבור הזרועות וגם עבור היריעה, כך שאם מחליטים לפרוס עוד פעם, ניתן לגרום לזרועות להזדקר שוב, ואז לשים עליהן את היריעה. הכל נעשה באמצעות מנגנונים חשמליים מתוחכמים.

סוככי חניה

סוככי שמש שמיועדים למקומות חניה. הם משמשים חניונים ציבוריים וגם מקומות חניה פרטיים. תפקידם לדאוג לכניסה לא רותחת לאוטו, וגם לשהות נוחה בחניה, כל עוד אתם בתוכה. מאד חשוב שיהיו סוככי חניה בכל מקום שמשמש כמקום חניה קבוע על מנת לשמור על כללי הבטיחות בחניה וגם על מנת שיהיה לכם נעים להיכנס ולצאת ממנה. בשונה מסוכך של חנויות ובתים, זהו סוכך מאד גבוה עם יריעה שמותקנת באופן מזדקר מעל לרוב האייטמים בחניון.

התאמה אישית של סוככים מטעם פורטל הפרגולות והסוככים של ישראל

בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל דואגים לכם להתקנת סוככים לגינה, לחניה ולחנות. החברה עובדת על פי מתווה רצון הלקוח ומספקת לו סוככים איכותיים מבוססי בד שמשונית חלקה או צבעונית על פי דרישה. החברה עובדת באופן מקצועי, עורכת מדידות באתר וממליצה רק על סוככים שראלי להתקין אותם במבנה שלכם. בואו להתרשם ולהזמין סוכך לגינה, לחניה או לחנות.