עסקה טובה

 
 
 
   
 
סוככים לגינה

סוככים לגינה פתרונות הצללה לגינה במרפסת השמש או מחוץ לבית הם מהמוצרים הביתיים הפופולריים בשוק. לא בכדי, מי שמתעניין בשיפור איכות החצר שלו,


פורסם: 7/17/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקה טובה

סוככים לגינה

פתרונות הצללה לגינה במרפסת השמש או מחוץ לבית הם מהמוצרים הביתיים הפופולריים בשוק. לא בכדי, מי שמתעניין בשיפור איכות החצר שלו, מתעניין באספקת פתרון הצללה ברחביה. הדבר גם מאפשר לגדל צמחים בתנאים שהם כמעט חממה (אנחנו לא מתחייבים על כלום בנושא הזה, כמובן) וגם מאפשר צל נוח מאד כולל בימים מאד חמים עם חשיפה מקסימלית לשמש. 

הסוכך איננו כלי להגנה מהגשם!

המטרה שלו היא להגן מהשמש בלבד. חלק נכבד מהסוככים הטובים בשוק עלול להינזק ברוחות. אבל, אינכם צריכים לחשוש מכך. הסוככים מגיעים עם מנגנון קיפול שניתן לשלוט עליו בקלות. חלק מהוסככים מתקפלים לתוך קסטה שנמצאת בחלקם האחורי. היא יכולה להישאר תלויה בכל ימות השנה. חלק מהם פשוט מתגלגל לפיר מיוחד בקיר, ויכול להיפתח על ידיכם בעונות החמות הבאות.

עיצוב הסוכך

היריעות של כל סוכך ניתנות בסט מוגבל של צבעים. באשר לזרוע שלו – תמיד יהיה צבע ברירת מחדל שמגיע בחבילה, ולעתים ניתן יהיה לשנות אותו. ברוב המקרים יהיה שינוי זה בתוספת תשלום.

סוכך להגנה משמש ישירה

שמש ישירה היא מצב בו הקרן נמצאת בקו ישר מול העיניים שלו כאשר אנחנו בגובה נורמלי: לא עומדים על שרפרף, ולא מטפסים על סולם. ישנם מצבים בהם אנו יושבים בחצר או משקים את הצמחים בגינה, וכבר במצב הזה מסתנוורים ישירות מהקרן ולא מסוגלים לפקוח את העיניים. זה בדרך כלל קורה בבתים הממוקמים על צלע ההר, ליד הים, ובמקומות נוספים בהם יש נוכחות מורגשת של קרינת השמש. הפתרון לכך הוא סוכך עם הגנת שמש ישירה. הסוככים הללו מכילים בקצה היריעה בד נוסף ב- 90 מעלות שבולם את הסנוור. דוגמאות לסוככים הללו אצלנו:

סוכך גוליבר,

סוכך זניטקסטה,

סוכך מרקיזה,

סוכך זווית

גולן מערכות סוככים ופרגולות – שיווק והתקנת סוככים

בואו להתחדש בסוכך חדש, מרקיזה מעוצבת, מסך הגנה ועוד מגוון פתרונות הצללה אטרקטיביים. אנו משרתים כל לקוח במהירות הבזק, ומשאירים לו סוכך מותקן במקום בו הזמין את העבודה. אנו מנחים את הלקוחות כיצד לקפל ולשחרר את הסוכך ומוודאים שהם הבינו כיצד זה קורה.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו לגולם מערכות בנושא סוככים לגינה!