עסקה טובה

 
 
 
   
 
ניהול ועד בית במרכז

 בואו לשדרג את איכות הדיור שלכם בבניין באמצעות החלפת ועד הבית בחברת ניהול ועד בית במרכז.


פורסם: 8/28/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית טיפים

ניהול ועד בית במרכז

בואו לשדרג את איכות הדיור שלכם בבניין באמצעות החלפת ועד הבית בחברת ניהול ועד בית במרכז. החברה הנה חברת אחזקות המתמחה בתחזוקת בניינים וניהולם. החברה תקבל החלטות, תגבה מסי ועד, תדאג להתקנות ושדרוגים בתוך הבניין ותספק עבודות תשתית, צנרת, חשמל וגינון לרווחת הדיירים. החברה תגבה שכר טרחה תקופתי ארוך טווח שאחוז ניכר ממנו יופקד בחשבון הבנק של ניהול הבניין. ממנו ייעשו כל הפעולות שהיו נעשות עד כה בוועד בית רגיל: תחזוקת מעליות, גינון, שיפוצים וכל עבודת תחזוקה או תשתיות שנדרשת בבניינכם.

עובדים ביעילות ומספקים תוצאות מהירות בכל בניין

החברה מנוסה מאד בניהול בניינים ובביצוע עבודות תחזוקה בתוכם. החברה תדאג לביצוע כל המשימות הנדרשות בתחום התשתיות, הפרויקטים ועבודות התחזוקה. החברה ערבה לביצוע הפעולות במקסימום התחשבות בדיירים ובמינימום זמן. החברה מעסיקה בעלי מקצוע מן המעלה הראשונה ואמונה על קשרי ספקי עבודות חיצוניים מהמובילים בשוק.

הכסף עבור פעולות תחזוקת הבניין נגבה פעם אחת בתחילת תקופת המסחר

מכתבי תשלום מסי ועד בית תקופתיים או פתאומיים אינם דרך הפעולה בה פועלת חברת ניהול ועד בית במרכז. כאן הכסףשלכם נגבה פעם אחת למשך כל תקופת המסחר והוא מכסה את כל הפעולות שצריך לבצע בבניין: תחזוקת מעלית, גינון, ניקיון, תשתיות ורווח יזמי זעום ליזמי החברה. אנו מתחייבים למחירים נמוכים ונוחים אשר תהיה תמורה ישירה עבורם, אותה תזכו לראות בזמן אמת בכל פעם שתזדקקו לשירותי החברה, או שיהיה צורך להתקין או לספק תשתיות חדשות עבורו.

קבלת דיווחים מהדיירים בזמן אמת

ניתן לדווח לנו על תקלות בשטח הבניין ובסביבתו דרך מגוון רחב של אמצעי מענה: אינטרנט, מיילים או באמצעות הטלפון. נציגי החברה יקבלו את פניותיכם ויבחנו אותן אחת לאחת. הדבר ייעשה ביעילות ובקלות, במינימום זמם ותוך אספקת כל התמורה המתבקשת לאותה פנייה. לכן, אם נתקלתם בכבל חשמל חשוף, משאבת מים דולפת, או כל סוג אחר של תקלה, השאירו מיד הודעה וביום העסקים – חייגו אל חברת ניהול ועד בית במרכז. נציגיה יגיעו מיד לבדיקת המטרד ויטפלו בבעיה באופן מידי. מוקד הדיווחים של החברה מגובה בנציגי שירות ובעובדים פורמליים שיקבלו ביעילות את פניותיכם לצורך אספקת מענה מהיר ומידי ככל האפשר.