עסקה טובה

 
 
 
   
 
מרקיזות מעוצבות - פתרון הצללה דקורטיבי

 

 המרקיזה היא סוכך קטן המיועד לחלונות בגודל סטנדרטי. למרקיזות יתרונות רבים עליהם נפרט במאמר הבא


פורסם: 8/19/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקה טובה

מרקיזות מעוצבות - פתרון הצללה דקורטיבי

בחירת מרקיזות מצריכה ידע הן בעיצוב המבנה לאחר ההתקנה והן ביתרונות האיכותיים של המוצר. מרקיזות הן סוככים קטנים המיועדים לחלונות של מרפסות כביסה או כל חלון אחר בגודל סטנדרטי ולא רחב המשמש מרפסות שמש גדולות. המרקיזה היא סוכך קטן עם יתרונות גדולים במיוחד: הגנה מפני שמש ישירה, אפשרות לפרסם על הפרונט הקדמי המגן מהשמש הישירה, אפשרות לגלגל את היריעה בחורף ומעל לכל – תוספת עיצובית מרשימה לכל מבנה בו היא מותקנת. לראיה, בענף הנדל"ן, קבלנים ויזמים משתמשים בהתקנים הללו במבנים חדשים שהם בונים לפני שהם מוציאים עליהם היתרי מכירה.  

מרקיזות להצבה בעסקים קטנים ברחוב

המרקיזות מתאימות לעסקים עם פתחי כניסה קטנים מאד, ולעתים ללא כניסה למבנה נדל"ני אלא למתחם בו משתמשים באיזושהי מכונה. מכונות כמו כספומטים, בנקומטים, ודואר מטים עטופות בסוככי מרקיזות. בנוסף, מרקיזות יכולות להיות מוצבות גם בפתחים של עסקים אם יש שם חלונות קטנים בנוסף לכניסה הראשית למתחם דרך הדלת. 

מרקיזות מעוצבות

מרקיזות להצבה בדירות ובבניינים קומפלט

אין ספק שגם הדייר הפרטי וגם יזם הבניין מגלים לא פעם עניין בהצבת מרקיזות בחלונות שלהם. ישנם בניינים אשר הדירות בהם מוגשות לקונים כשהן כבר עם חלונות עטופים במרקיזות. מרקיזות מסוג כזה הן מרקיזות מתכווננות מתוך הדירה, כמובן, ללא גישה אליהן פיזית /שכן הן נמצאות בגובה רב. גם כשהדייר הפרטי מחליט להתקין מרקיזה בדירה שלו בלבד בתוך הבניין, יש לצייד אותו בכזו שמתכווננת מתוך הדירה. כיוון מגובה הנו אסור, אלא אם אתה עושה זאת חד פעמית לצרכי עבודה והנך מוכשר לעבודה בגובה. לכן, מרקיזות על פי התקן, כשהן מותקנות בבניין, הן מרקיזות שהשליטה על קיפול היריעה שלהן נעשית מתוך הדירה.

מרקיזות של פרגוטופ – התאמה אישית של הסוכך לכל דורש

בחברת "פרגוטופ פרגולות וסוככים" תוכלו להיחשף למגוון רחב של מרקיזות על פי דרישה. הן מותאמות לצרכי הדייר או היזם, ומכילות את הקוד העיצובי והפונקציונאלי הנדרש להם. חשוב להיוועץ עם מומחים כמו מוכרי פרגוטופ על מנת להגיע למרקיזה שמתאימה למיזם שלכם. מאד מומלץ כי מרקיזות יותאמו היטב גם ברמה הדקורטיבית וגם ברמה המעשית בטרם מחליטים איזו מהן לבחור עבור מה שאתם מתכננים.