עסקה טובה

 
 
 
   
 
מקלחונים - מחירים

מחירי מקלחונים כשמשווים בין מחירי מקלחונים, מאד חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים שיסייעו לכם להחליט האם זו השקעה משתלמת ונכונה מבחינה כלכלית.


פורסם: 8/26/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית השוואת מחירים

מחירי מקלחונים

כשמשווים בין מחירי מקלחונים, מאד חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים שיסייעו לכם להחליט האם זו השקעה משתלמת ונכונה מבחינה כלכלית. בהשוואה זו, מאד חשוב להכיר כיצד בנויים מקלחונים, ובאלו חומרי גלם משתמשים בשביל לבנות אותם. כמו כן, חשוב להכיר מידות של מקלחונים: כמובן שככל שהם גדולים יותר, כך גם המחיר שלהם צפוי לעלות.

מילוי הקרמיקה של המקלחון

חומר המילוי, שהוא למעשה חומר הציפוי, וזה אשר יידרש בשביל למלא את המקלחון כשהוא יתיישן ויהיה צורך לתחזק אותו, קובע את מחירו למעשה. אקריל ואמייל הם מקלחונים בעלי מחירים ממוצעים, אשר רובנו רוכשים אותם, במיוחד מקלחון אקריל שנחשב לנפוץ ביותר בארץ. מילוי הקרמיקה הוא אחד מהסממנים המצביעים על שוויו הכלכלי של מקלחון מעוצב ועל כן גם על מחירו.

עיצוב המקלחון

עיצוב ללא חיפויים, המתבסס על דלתות זכוכית בלבד יהיה עיצוב זול יותר מזה שיש בו חיפויים על הקירות ולא בכדי, חיפויים לקיר שהם גם מעוצבים וגם עמידים במים הנם לא חומרי הגלם הזולים ביותר, ואם יש צורך לצבוע אותם ולא להשאירם בגוון המלאכותי זה עלול להוסיף למחיר. מאד חשוב לבחור עיצוב מקלחון שבאמת צריכים ולא את העבודה הכי יקרה בחנות. בכך, אתם יכולים להבטיח לעצמכם מקלחונים מעוצבים אשר יסייעו לכם גם לעצב את החדר וגם לחסוך לכם במחיר באופן תקדימי.

מחירי הפרזול והמוצרים הנלווים

עוד פרמטר שמאד חשוב להכיר על מקלחונים מעוצבים הוא המוצרים הנלווים. מחירם של מוצרים אלו אמנם אינו יקר אבל אם הם מתווספים למקלחון מוכר הוא עשוי לעלות במחיר. אביזרים נלווים שהם גם פונקציונאליים וגם מעוצבים כמובן עשויים לייקר את המחיר. מאד חישוב לבחור את הנלווים שאתם זקוקים להם: ידיות מקלחת, מדפים פנימיים, ועוד.

אופן הצבת המקלחון

הצבת מקלחון פינתי בדרך כלל תהיה יקרה יותר מהצבת מקלחון רגיל. המקלחון הפינתי חוסך במקום, והמדפים והדלתות שלו נבחרו בקפידה. מאד חשוב לבחור מקלחון בהתאם לצרכי החדר. אם החדר קטן אפשר לשקול הצבת מקלחון פינתי, ואם החדר גדול יותר, ניתן לשלב בו מקלחון מקביל לקיר. בדקו את האפשרויות ורכשו את הטוב ביותר עבור ביתכם, כך שתיווצר תבנית עיצוב ראשונה במעלה בהיקף עוצמתה.