עסקה טובה

 
 
 
   
 
מיזוג רכב

 כל המידע על טיפול בבעיות במזגן הרכב ואבחון תקלות נוספות תוכלו למצוא במאמר הבא. היכנסו לקריאת המאמר.


פורסם: 8/26/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית טיפים

מיזוג רכב

תיקון מזגנים ברכב נדרש עקב מכלול של בעיות שעשויות להתגלות בהם: גמר גז המזגנים, פילטר קלוקל או אחרות. בטרם תסיקו שיש לכם בעיה במזגן, נא ודאו שהכפתור עם הסימן של הקירור (מאוורר עגול עם 6 קווי אלכסון משופעים) דלוק, וכפתור סימן המכונית (זה שיש עליו איור של מכונית על הצד) לחוץ על מנת לספק אוויר כלפי פנים. אם שתי הפעולות הללו התבצעו, ודאו שהמזגן מכיל את הטמפרטורה שביקשתם (כחולה לקירור או אדומה לחימום) ושעוצמת המזגן דלוקה גם היא (איור של מאוורר על הכפתור, אותו ניתן לווסת על פי רמות עוצמה שונות). מה עושים אם כל זה נעשה והמזגן אינו תקין?

גשו לבדיקת מיזוג אוויר במוסך

במסגרתה, השלב הראשון שיתבצע יהיה הוצאת הפילטר מהמזגן. הוא ייבדק, ינוקה ויוחזר למנגנון. במידה והמזגן שב לתקינות, סימן שהבעיה הייתה פילטר לא נקי. במידה והפילטר נקי, יש להמשיך לחפש בתוך מנגנון המזגן. רוב הסיכויים, שבמצב כזה הבעיה היא מחסור בגז מזגנים, משאב לא בלתי מוגבל, שנגמר כתוצאה משימוש ממושך במיזוג האוויר.
 
מיזוג רכב

פתרון בעיות שנתגלו במזגנים

במידה והבעיה היא פילטר לא נקי, הוא ינוקה ויוחזר לאוטו. במידה והבעיה היא מחסור בגז, הוא ימולא וחלקי המזגן יורכבו חזרה לתוך האוטו. הפתרונות שאנו מציעים הנם פתרונות בוטיק יעילים ומהירים, המאפשרים למזגן שלכם לחזור לכשירות במהירות. בשביל להימנע מתשלום על ביקור שלא לצורך, ובכלל – מהטרחה לבוא למוסך, אנו מבקשים מכם בכל לשון של בקשה לעשות את הבדיקות לווידוא שהמזגן תקין. נא לחזור לפסקה הראשונה ולבצע את הדלקת הכפתורים הרלוונטיים. עקבו אחרי פעולתו של המזגן והסיקו את מסקנותיכם בקשר לתקינותו.

טופ קאר סנטר חולון – מוסך לתיקון מערכת מיזוג אוויר ברכב

אנו עוסקים בתיקון כל סוגי מערכות מיזוג האוויר ברכב, מיזוג אוויר סטנדרטי או מיזוג אוויר חשמלי עם בקרת אקלים, כזה שניתן לכוון מראש את טמפרטורת הרכב באמצעות מנגנון תוכנה חשמלי. בשני המקרים אנו נרד לשורש הבעיה, נזהה מה גורם למזגן להפסיק לעבוד או לעבוד שלא בהספק הראוי, ולאחר מכן נתפנה לתיקון התקלה. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם מערכת מיזוג רכב תקינה. גשו למומחים של טופ קאר סנטר חולון לקבלת הצעת מחיר לתיקון המזגן ברכב.