מחברות לילדים מעוצבות אישית

 
 

  

מחברות מעוצבות עבור ילדים מהוות קרש קפיצה מעולה עבורם דווקא בגילים קטנים. בתקופה זו של התפתחותם הם מתעצבים כאנשים צעירים הלומדים לקרוא, לכתוב ולבצע את צעדי האוריינות הראשונים שלכם. לכן, מאד מומלץ להתחיל תקופה זו עם מחברות מעוצבות ומספקות אשר יגרמו להם למוטיבציה ללמוד ולקבל בסיס טוב לפועלם.

השקעה בעיצוב הכריכה

מאד מומלץ להשקיע בעיצוב כריכתן של מחברות מעוצבות. כאשר אתם מתכננים עיצוב כריכה עבור מחברות מעוצבות אתם מפלסים את הדרך עבור הילדים לאושר וסיפוק מאמצעי הכתיבה והקריאה שלהם. אם התכנון נעשה על בסיס תמונה רחבה וגדולה, מומלץ לבחור מחברת בפריסה רוחבית (Landscape), ואילו אם המחברת מבוססת על לוגו בית הספר, ללא אלמנטים גרפיים רבים, מומלץ לבחור דגם אנכי (Portrait).

תכנון המבנה של הכריכה

במידה והחיבור בין הדפים נעשה בחום, יש לבחור דגם חום ייעודי, כלומר מחברת בעיצוב אמריקאי. ומה ההבדל בין מחברות מעוצבות בסגנון האמריקאי לבין מחברות כריכה בחום כפי שניתן לראות ברוב החנויות בישראל ובאירופה? בעוד אשר באחרונות, מדובר בפס חום בעטיפת איזולירבנד שחור, בראשונות, פס זה בעצמו ניתן לעיצוב. ניתן לבחור איזולירבנד לא שחור ואפילו איזולירבנד שכל הפס שלו צבעוני בעצמו ומחדד, בשל כך, את עיצוב המחברת כולה. במידה והחיבור נעשה באמצעות ספירלות, יש לבחור מחברות מעוצבות עם דגם הספירלה שנראה כמתיישב הכי טוב עם עיצוב כריכת המחברת שלכם.

תכנון עובי הכריכה (לבוחרים מחברות ספירלה)

במידה ואתם בוחרים מחברות מעוצבות על בסיס ספירלה, יש כמה ספירלות שניתן לשים בין הדפים, חלקן עבות וחלקן דקות. במידה והמחברת שלכם תכיל הרבה דפים, מומלץ לבחור בספירלה עבוה ובמידה והיא צפויה להכיל מעט מהם, יש לבחור בספירלה דקה שתתאים לפרספקטיבה ותשרה נוחות עבור המשתמש.

 
 
מחברות לילדים מעוצבות אישית