עסקה טובה

 
 
 
   
 
מבצע החודש בסולריס: מנוע חשמלי מתנה על קניה מעל 7500 ש"ח

עסקת החודש סולריס, חברת הסוככים והפרגולות המובילה בישראל, יוצאת בימים אלו במבצע חסר תקדים - מתנה על כל קניה מאחד ממוצרי הקולקציה, ברכישה


פורסם: 2/15/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקת החודש

מבצע החודש בסולריס

סולריס, חברת הסוככים והפרגולות המובילה בישראל, יוצאת בימים אלו במבצע חסר תקדים - מתנה על כל קניה מאחד ממוצרי הקולקציה, ברכישה של מוצר מעל 7,500 ש"ח. החברה מעניקה מעל כל רכישה מנוע חשמלי איכותי מתנה! שווה מאוד לבדוק באתר החברה אודות המוצרים המיוחדים, בעיקר בליין מוצרי GENIUS וליין חדש של פרגולות XTESA. כמו כן, לחברה יש מגוון רחב של פתרונות הצללה עבור המגזר העסקי והפרטי כאחד: סגירות חורף מעוצבות, פרגולות אלומיניום, סוככי מסך וזרועות, מסילות, נופלות וגגות מתקפלים ועוד ועוד.
 
סוככים חשמליים - השוואת מחירים
 
סוככים חשמליים, הפכו להיות המבוקשים ביותר בכל פתרונו ההצללה הקיימים היום בשוק. ניתן לפתוח את סוככים חשמליים השוואת מחירים באמצעות שלט רחוק, מה שמקל עלינו את השימוש בהם. יש לציין, כי סוככים חשמליים, אינם מיועדים לקשישים או למוגבלים בלבד, כי אם לכל אחד, המחפש איכות חיים. יש סוככים משולבים, אשר נתן להפעיל אותם גם ידנית וגם חשמלית, במקרה המנוע או המנגנון מתקלקל, גם זו אופציה טובה. חשוב, כי לא תתפתו למחירים זולים ולבצע סוככים חשמליים- השוואת מחירים כי מנוע שמחירו זול, עשוי להתקלקל. במדינה שלנו, פתרונות הצללה הם הכרחיים ויש לבצע סקר שוק לפני שתחשבו להתקין אותם.
 
למה מתאימים הסוככים החשמליים?
 
יש לצין, כי סוככים חשמליים- השוואת מחירים, עשויים להתאים שלטחים פתוחים יותר כמו חצר או מרפסת. רוב הסוככים החשמליים, עשויים מבד דרלון או שמשונית שהם הבדים המתאימים ביותר לסוככים. גם מבחינת הסיכון, שינם מקומות כמו אדן של חלון גבוה ששם יש סוכך חשמלי, לא כדאי להסתכן ולהשתמש באופן ידני בסוכך וזו הסיבה, כי סוכך חשמלי, עשוי להתאים במיוחד לאזורים אלה, כך תמנעו סיכון מיוצר או אסונות. ההספק החשמלי של המנוע, תלוי בגודל היציאה של הסוככים. לדוגמא, אם רוחבו של הסוכך הוא קטן מגודל היציאה שלו, הזרועות, תהיינה חייבות להיות מוצלבות וזו הסיבה, כ סוככים אלה, נקראים גם סוככי זרועות מוצלבים.
 
סוככים גדולים או כפולים?
 
הסוככים הגדולים ביותר, עשויים להגיע לגודל של 12 מטרים ופתיחה, של עד 6 מטרים. אם אנו מעוניינים לכסות שטח גדול יותר , נשתמש בסוכך זרועות כפול, כלומר, שני סוככים שהם צמודים זה לזה. ישנם מבחר רב של דוגמאות, אך לב ליבו של הסוכך הינו המנוע ויש לבחור מנועים איכותיים בלבד, כך שהם יחזיקו מעמד למשך תקופה ארוכה יותר. ישנן תוספות לסוככים חשמליים, כגון חיישנים נגד רוח, חיישן הרגיש לאור ועוד. חיישנים אחלה הם שימושיים, היות וכאשר אינכם נמצאים בבית וישנה רוח חזקה, הסוככים יכולים להיסגר לבד וכך, תהיו בטוחים, כי הם לא ייהרסו ויפעלו לבד באמצעות אותם חיישנים.