עסקה טובה

 
 
 
   
 
מבצעי ריהוט

מבצעי ריהוט כאן תוכלו לקבל מידע על מבצעי ריהוט: דרכים שונות להגיע למחירים זולים עבור כל אסופת רהיטים שתבקשו להכניס הביתה. בתחום הרהיטים

פורסם: 7/19/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית מבצעים

מבצעי ריהוט

 
כאן תוכלו לקבל מידע על מבצעי ריהוט: דרכים שונות להגיע למחירים זולים עבור כל אסופת רהיטים שתבקשו להכניס הביתה. בתחום הרהיטים – ניתן להגיע למחירים מועדפים בהמון דרכים, אשר את חלקן החשוב נפרוס בפניכם. קורא מאמר זה מבטיח לעצמו ידע חדש באמצעותו הוא יוכל להוזיל את עלות הריהוט שלו בעשרות אחוזים, ולהגיע לבית עם רהיטים חדשים במחיר שלא פילל לו.
 
רהיטים בחג ומועד
 
אין כמו חג ומועד להוזלת המחיר. יום העצמאות, ראש השנה, פסח והחופש הגדול הם המועדים העיקריים בהם מתרחשות הוזלות. מדוע? משום שלא מדובר רק במועדי וחגי ישראל אלא בסוף תקופה מסחרית בענף הריהוט, או בעברית פשוטה – סוף עונה. במועדים כאלו אתם נהנים ממחירים חסרי תקדים על התכולה הקיימת, ואם אכן המועד נופל בדיוק על סוף העונה, אתם נהנים מהטבה שתוזכר מיד בפסקה הבאה.

קנייה מעודפים
 
הטבה כמו קנייה מעודפים מתרחשת בדיוק בימי סוף העונה. במסגרתה, מחליטה הנהלת רשת הרהיטים לגרוע רהיטים מהמצבה משום שרהיטים אחרים הוחלפו בהם. הרהיטים שנגרעו הועברו למחלקת עודפים, בטרם יצאו כליל ממעגל המכירה. המשמעות של זה היא הוזלתם בעשרות אחוזים ומעלה: הרשת נחושה בדעתה למכור כמה שיותר רהיטים מהסוג אותו היא הוציאה, ולכן היא פותחת את מחלקת העודפים שלה. רהיט שפעם היה יקר יקוצץ בעשרות + אחוזים כשהוא יועמד למכירה בעודפים.
 
קנייה בסיטונאות
 
רהיטים בדרך כלל, אך לא תמיד, נרכשים בסיטונאות. בדרך כלל, כאשר קונים רהיטים לשימוש מרובה משתתפים כמו כורסאות, כסאות, ספות, שרפרפים, וכד' – קונים זאת בתפוצה רבה, על פי כמות הדיירים והאורחים שיהיו בבית. במקרה כזה, מזכה חנות הרהיטים בהנחה על קניית המוצרים, כאשר היא מוכנה לספוג את המחיר לרכיב בודד בתמורה לרכישה מרובת רהיטים. לעתים, אך לא תמיד, ייתכן מחיר נמוך גם לרכיב בודד כמו שולחן, אשר נרכש בסט עם רכיבים מרובים: למשל, קניית פינת אוכל הכוללת שולחן אחד ו- 8-12 כסאות. לא רק שכל אחד מהכסאות היה יקר יותר בשגרה, גם מחירו של השולחן לא היה באותו מחיר כמו זה שהוצע לכם.
 
ארונות זה ריביירה - פנו אלינו למידע נוסף על קנייה במסגרת מבצעי ריהוט לכל המשפחה!