עסקה טובה

 
 
 
   
 
כיורים שולחניים - כל המידע

מעוניינים לשדרג את עיצוב חדר האמבטיה ולהפוך אותו למרגש, סוחף ומיוחד? כיור אמבטיה שולחני ייצור עבורכם את האווירה המתאימה ביותר ויבטיח שימוש פ


פורסם: 8/20/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית צרכנות

מעוניינים לשדרג את עיצוב חדר האמבטיה ולהפוך אותו למרגש, סוחף ומיוחד? כיור אמבטיה שולחני ייצור עבורכם את האווירה המתאימה ביותר ויבטיח שימוש פורה ופשוט במערכת המים בחדר האמבטיה. כשמתכננים חדר זה עם כיור שולחנו מעוצב, יש להיצמד לאמות המידה הבאות.

צורת הכיור

מרובעת או עגולה. אנו ממליצים לבחור את הצורה בהתאם לנעשה בחדר הרחצה. אם הוא מכיל נוף המבוסס על קדקודים וצורות מרובעות, מומלץ לבחור כיור מרובע, ולהיפך. מיד נבדוק מה עוד צריך לדעת בשביל לבחור עבור חדר הרחצה כיור שולחנו מעוצב לאמבטיה. 

תצורת ההתקנה

ניתן לבחור בין התקנה תחתונה (שנקראת גם התקנה אינטגרלית) לבין התקנה עליונה, בה דפנות הכיור חשופות על השיש ללא חציבה. בקרב הכיורים העגולים שלנו ניתן לבחור דגם התקנה עליונה, 2 דגמי התקנה תחתונה זהים בצורה, אך לא בגודל, או דגם שניתן למקם אותו או בהתקנה עליונה או בהתקנה תחתונה, לבחירתכם. בדגמים המרובעים ישנו דגם אחד, המיועד אך ורק להתקנה תחתונה. 

כיור שולחני למטבח

כיצד מומלץ לבחור את הכיור

אנו ממליצים לבחור כיור שולחני לאמבטיה על בסיס העיצוב הקיים בחדר. מי שהיה רגיל לראות בביתו כיורים בהתקנה תחתונה, יוכל למצוא אותם גם כאן, ומי שרגיל שהכיורים בהתקנה עליונה, יכול להתחקות אף הוא אחר המבחר שלנו. יחד עם זאת, כן מומלץ לנסות ולשנות את העיצוב בשביל להשיג תוצאה יותר חדה ומשוננת. כאשר הכיור מותקן בהתקנה תחתונה, פתח הניקוז שלו נראה לעין. לעומת זאת, כשהכיור בהתקנה עליונה הוא אינו מכיל שום פריט ניקוז נראה לעין, אלא נשמר בצבע הטבעי שלו לכל אורכו. בכך, הוא מספק בחדר האמבטיה מראה חד ומלוטש המבליט את החד גוניות ומעצים את היוקרה שלו כרכיב רחצה קבוע.

מעיין הגבס – כיור שולחני בהתאמה אישית ללקוח

בחברת מעיין הגבס - כיורים תוכלו להתחקות בקלות אחרי כיורים שולחניים מכל הסוגים: עגולים, מרובעים, בהתקנה תחתונה ובהתקנה עליונה. כיור אמבטיה שולחני כדאי לבחור על פי תבניות עיצוב החדר, ועל פי סטייל מבוקש. במקרה הצורך, ניתן להתייעץ עם המומחים של מעיין הגבס ולהתחקות אחר כיורים שולחניים מותאמים אישית לעיצובו של החדרים שלכם. תתבצע התקנה של הכיור הנבחר, בדיקה לאחר ההתקנה, ותינתן אחריות על הכיור אשר הותקן מטעמנו.