עסקה טובה

 
 
 
   
 
טרנדים לעיצוב פרגולות 2017

מאז ומתמיד, פרגולות היו התקן עיצוב חשוב ברוב החצרות ומרפסות השמש בישראל. טרנדים לעיצובם מתעדכנים מדי שנה, וגם ב- 2017 חשוב להישאר מעודכנים ל


פורסם: 2/26/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית טיפים

מאז ומתמיד, פרגולות היו התקן עיצוב חשוב ברוב החצרות ומרפסות השמש בישראל. טרנדים לעיצובם מתעדכנים מדי שנה, וגם ב- 2017 חשוב להישאר מעודכנים לגבי פרגולות חדשות שיעטרו את חצר ביתכם או את מרפסתכם בקומה הגבוהה!

פרגולות לדים
 
פרגולות לדים הן פרגולות שלרוחב שלהן, בחלק הפנימי, יוטמעו פנסים על מנורות LED. הפרגולות נראות בעיקר במרחבים ציבוריים כמו כניסות לחופי ים וטיילות של ערים גדולות, אבל הן אפשריות להטמעה גם בבתים בגדלים קטנים יותר. 

פרגולות "אתנה"

 
פרגולות עם 2 מערכות תריסים המחולקות 50, 50. ניתן לסגור מערכת אחת ולפתוח מערכת אחרת, במקום מה שהיה נהוג עד כה, שבפרגולה התריסים היו ממערכת אחת, ואו שפותחים את כולם או שסוגרים את כולם. בפרגולת אתנה אתם יכולים לפתוח את צד ימים של הפרגולה ולשמור את צד שמאל סגור, ולהיפף. תפעול הפרגולה קלה ונעשה באמצעות מערכת חשמלית יעילה מאד.
 
פרגולות RAINCOVER

פרגולת רפפות עם גג משופע. הפרגולה נראית מרחוק בצורת משולש לא סגור, משום שהגג יוצר צלע אלכסונית. הםרגולה עמידה מפני רוחות ברמה 3 ומספקת איטום נגד גשם ברמה גבוהה ביותר. הפרגולה מתאימה לעיצוב בתים ומרחבים ציבוריים כאחד.

התקנת הפרגולות
 
התקנת הפרגולות נעשית על ידי סולריס, חברת הבוטיק שלכם לנושא פרגולות. בהתקנה ישולבו רק רכיבים איכותיים ועמידים אשר ימנעו מהפרגולה להתבלות בתנאי מזג אוויר קשים. לשם התקנת הפרגולות מומלץ לשהות בבית, לבדוק שהדברים נעשים על פי הזמנתכם, ולוודא שבחצר מותקנת פרגולה מעוצבת על פי חזונכם. חשוב לבחון את הפונקציות שלה בסיום ההתקנה לודוא שהכל עבר תקין, והפרגולה עומדת בחצר כשהיא ללא תקלות מכל סוג.
 
סולריס – פרגולות בטרנדים מיוחדים לשנת 2017
 
סולריס מייבאת פרגולות עץ תוצאת איטליה מטעם פרגולטו. הפרגולות הללו איכותיות מאד, נפוצות מאד באירופה ובארה"ב, ומביאות עמן בשורה הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונלית. הן גם נחשבות עמידות מאד, ורובן מכילות מערכות ניקוז מים יעילות. פרגולות של סולריס הן ללא ספק מוצרים מפנקים שבבתי אב רבים הייתם רוצים לראות כמוהן. לכן, אם אתם שוקלים לקנות פרגולות, פנו אל סולריס, ואנו נשמח לייעץ לכם לקראת בחירת התקני הצללה אלה.