עסקה טובה

 
 
 
   
 
טיפים לבחירת יועצי בטיחות אש לחברות ועסקים

 יועצי בטיחות אש מטעם חברת מיגון תקנית הם אנשי קשר אשר כעצמאיים בעלי עסק העובדים ממשרד, חנות או מבנה תעשייתי חובה עליכם לצרף למאגר הספקים. 


פורסם: 5/26/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית טיפים

 טיפים לבחירת יועצי בטיחות אש לחברות ועסקים

חובה זו מעוגנת בחקיקה ובעטיה אתם זכאים לקבל רישיון עסק לשנה הבאה או היתר בנייה, במידה ואתם עצמאיים בענף זה. החובות החוקיות של יועצי בטיחות אש הן חובות דיווח אודות מצבו הבטיחותי, ממש כשם שעל רואה חשבון חלה חובת דיווח על מצבכם מבחינת מס הכנסה ומע"מ. אם זהו שירות דיווחי בעיקרו, אלו טיפים ניתן להשיא בנושא? בעיקר בתחום הצרכנות, האמינות, יושרת מקבלי ההחלטות שצריכים לספק לכם מענה, וכמובן השירות המקצועי בנושאי הגנת אש כאשר הוא נדרש.

טיפ מס' 1: בחרו בחברת ייעוץ שיש לכם על מי לסמוך בתוכה: היעזרו בהמלצות מבעלי עסק קיימים

אנו ממליצים לשאול בעלי עסק העונים על החתך הבא: עובדים באזור שאתם עובדים בו, ובתוך מבנה דומה למבנה שלכם. מדוע הם צריכים להיות מהאזור שלכם? על מנת שתדעו מי הם גורמי הפיקוח והאם החברה המומלצת וידעת למי מהם לפנות על מנת להסדיר, לדווח ולדאוג לאישורים נדרשים בתחומים שונים. מדוע הם צריכים לעבוד בבניין או צמוד קרקע דומים לשלכם, ובאלו פרמטרים מתבטא דמיון זה? בדרך כלל, נתוני מבנה זהים מעידים על נקודות תורפה זהות שעלולות לחשוף אתכם לשריפה, ולכן חברה שמטפלת במבנה מהסוג הזה בהצלחה תדע לעשות כן גם במבנה שלכם. מדובר במבנה שהמערך שלו צריך להיות דומה לשלכם (בניין, צמוד קרקע וכד') ובסביבה חיצונית דומה לשלכם (במרכז בנייה צפוף, או בריאה ירוקה מרווחת יחסית).

טיפ מס' 2: בחרו בחברת ייעוץ שדווחה לכם כאמינה ומקצועית

יועצי בטיחות אש שיוצרים קשר עם הלקוח במידה והחקיקה והתקנים שונו, תוך גיבוש אסטרטגיית התקנה יזומה חדשה בהתאם, שהם גם זמינים בקווי הטלפון ובאמייל ונותנים יחס ענייני ולא מזלזל ומקל מדי, הם היועצים שכדאי לכם לשאוף לעבוד מולם. יועצי בטיחות אש צריכים להיות הראשונים שמתעדכנים ומעדכנים על שינויי חקיקה ונהלי פיקוח אזוריים, לא להישאר אדישים ולפעול נטו בשבילכם לקבלת רישיון עסק, היתר בנייה ועמידה בתקנים מתחלפים.