עסקה טובה

 
 
 
   
 
טיפים לרכישת פרגולות ברזל מעוצבות

טיפים לרכישת פרגולות ברזל מעוצבות מאז ומעולם היוו פרגולות הברזל אבן שואבת ללא מעט בתי אב. הדיירים ציפו למצוא מוצר עמיד, חזק ויציב, והרי


פורסם: 2/17/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקת החודש

טיפים לרכישת פרגולות ברזל מעוצבות

 
מאז ומעולם היוו פרגולות הברזל אבן שואבת ללא מעט בתי אב. הדיירים ציפו למצוא מוצר עמיד, חזק ויציב, והרי אין כמו הברזל על מנת לממש זאת: זו מתכת חזקה בעלת צפיפות גדולה, מה שאומר שקשה מאד לשבור אותו או לפגום ביציבותו. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי ברזל זה לא אלומיניום ועל כן הוא חשוף לחלודה. מה עושים? מוודאים שהפרגולה היא מברזל מגולוון. ברזל שעבר תהליכים כימיים מלאכותיים נגד החלדה. כשזו הפרגולה שלכם – אתם נהנים מכל היתרונות: עמידות מקסימלית, וללא שחיקה על ידי מפגעי חלודה.
 
טיפ מס' 1: בחירת המחברים
 
את המחברים של הפרגולה בוחרים בהתאם לחומר ממנו היא עשויה. כאשר מדובר בפרגולת ברזל, המחברים צריכים להיות יותר חזקים מגוף הפרגולה עצמה, מה שאומר שיש מעט מאד חומרים המסוגלים לשמש כמחברים המחברים עמוד לרצפה, עמוד לעמוד אחר או את גג הפרגולה לעמודים. מחבר מברזל דאבל טי, לדוגמה, יכול לעשות את העבודה, שכן זהו אחד הברזלים החזקים ביותר שיש בטבע. בכל מקרה, יש לשים לב לצורה של המחבר ולוודא שהחיבור יציב וקולע לצרכים שלכם. מומלץ להתייעץ עם מומחה טכני לפרגולות בטרם בחירת המחברים.
 
טיפ מס' 2: בחירת הרפפות
 
את הרפפות של הפרגולה יש לבחור על פי הצרכים שלכם. אם אתם מרבים לפתוח אותן כמו שפותחים תריס, רצוי שיהיו אלו רפפות אלקטרוניות או מכניות המאפשרות פתיחה באמצעות ידית. אם אתם לא מעוניינים לפתוח את גג הפרגולה אלא להשתמש בו כמחיצה קבועה, ניתן או לבחור בגג חלק ללא תריס פתיחה, או פשוט לעטוף מלמעלה את רפפת התריס שקניתם – עם סנטף: חומר שעוטף גגות של פרגולות ומגן עליהם מפני הגשמים.
 
טיפ מס' 3: בחירת מתווה עיצוב הפרגולה
 
את מתווה עיצוב הפרגולה מומלץ לבחור על פי התוואי של החצר: דשא, דקים, האם יש חומה מסביב לחצר? האם יש קיר מעוצב בסגנון קצת שונה בתוך החצר? על פי הקריטריונים הללו ניתן לבחור מתווה עיצוב לפרגולה בצבע ובצורה. אם אינכם בטוחים כיצד עושים זאת, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים המתמחה בפרגולות מטעם חנות המשווקת פרגולות עץ מעוצבות.