עסקה טובה

 
 
 
   
 
חתונות בטבע

חתונות בטבע חגיגת חתונות בטבע נושאת עמה ערך מוסף בו החתונה נהפכת לדו ממדית: מחד, מושקעת בה המון מחשבה ועל בנייתה שוקדת חברת הפקות בדיוק


פורסם: 6/15/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית אירועים
חתונות בטבע
 
חגיגת חתונות בטבע נושאת עמה ערך מוסף בו החתונה נהפכת לדו ממדית: מחד, מושקעת בה המון מחשבה ועל בנייתה שוקדת חברת הפקות בדיוק כמו באולם. מאידך, הקהל מקבל את הרושם שהכל טבעי ולא מלאכותי, והעניינים "זורמים" כדרך הטבע. החתונה נועדה לכל מי שמעוניין לחגוג בטבע אך לעשות זאת באופן מחשמל ומהפנט במיוחד.
 
גן אירועים מפואר ורחב יריעה
 
הפאר וההוד בגן האירועים מעוצבים באופן טבעי ולא מלאכותי. תמונה שתצולם במתחם תגרום לנו לחשוב שאנו נמצאים בלב הטבע ולא כחלק ממתחם אירועים מסודר. המתחם יכלול פרגולות הצללה, שטחים פתוחים חשופים לשמש, ועוד מגוון מתחמי בילוי נרחבים. חברת ההפקות תסדר ותארגן אותו לקראת האירוע, תוך חלוקתו למתחמים שונים שישמשו את הזוג ואורחיו במהלך החתונה.
 
תפאורה ותאורה חסרות תקדים
 
מי שמעוניין לבסס את חתונתו על בסיס תאורה ולא על בסיס צמחייה יוכל לבוא לחגוג בלילה ולפגוש גופי תאורת לד מרשימים בעצמתם, עם זרקורים המופנים אל עבר הבמה. כמו כן, תיהנו מהבריזה הקיצית של הלילה ולא תזדקקו למיזוג או חימום שיהפוך את האירוע לנגיש. גם החוגגים ביום כמובן יזכו ליהנות מתפאורת הבוטיק שלנו, משולחנות הפאר שלנו, ולהתרשם מהמתחמים השונים שעוצבו על ידי ארכיטקטים מובילים בענף אולמות האירועים וגני האירועים, ושוב: החלק היפה הוא שהם עיצבו זאת כך שזה ייראה ובעי ולא מלאכותי.
 
חוויה בלתי נשכחת לכל דעה
 
הן לזוג והן למוזמנים, החוויה היא ללא ספק בלתי חוזרת, ותכלול את מיטב השירותים המפנקים ביותר: קייטרינג, תקליטן, צוות הפקות מנצח, צלמים, עורכי וידאו, נגנים חיים ועוד. חלק מהשירותים הם במסגרת ההפקה, וחלקם יצריכו תוספת תשלום אך במחירים נוחים השמורים אך ורק לחברות הפקות ידועות וחשובות.
 
עיצוב מעורר השראה
 
ללא ספק, יותר ויותר אורחים שהוזמנו לחתונות קודמות אצלנו חזרו אלינו הפעם כבעלי האירוע יחד עם בחירי ובחירות לבם/ן. גם הם התרשמו מכך שטקס חופה ושבירת כוס ניתן לקיים תחת כיפת השמים עם חופה שעוצבה במיוחד לשם כך, לאכול מנה עיקרית מתחת לשמשיית פאר, ועוד. הם החליטו לחזור על תכנית אומנותית זו וזיכו אף הם מאות אורחים בטקס נדיר ועוצמתי במיוחד.
 
למידע נוסף אודות חתונות בטבע היכנסו לאתר אולמות חתונה בנס ציונה  והתרשמו !