עסקה טובה

 
 
 
   
 
זכיינות בבתי מאפה

 מהי זכיינות בבתי מאפה? עבור מי נועדה עבודה מסוג זה? מהם היתרונות שלה מדוע היא נחשבת אחד לאחד ממסלולי העבודה היותר מבוקשים בארץ?


פורסם: 4/16/2020

מאמר זה שייך לקטגוריית אירועים

 זכיינות בבתי מאפה – הדרך האולטימטיבית לעסק רווחי ומשגשג

זכיינות בבתי מאפה – משמעותה ניהול סניף של רשת בתי מאפה מפורסמת. בשונה מעבודה שכירה בתור מנהל, כשאתם גם זכיינים – הפירוש הוא שמנכ"ל הרשת אינו המעסיק שלכם. הוא מוכר לכם את הסניף ובתמורה מעניק לכם רישיון זכיינות שמקנה לכם 2 זכויות: להחזיק במבנה כעסק עצמאי לחלוטין, ולהשתמש במיתוג של הרשת ממנה קניתם: בשלט הכניסה לחנות, במפיות, בניירות האפייה הממותגים, ועוד. בדרך זו, אתם מנהלים עסק שהשם שלו והמיתוג שלו ידועים לציבורים רחבים, ולכן גיוס לקוחות נחשבת משימה קלה מאד ביחס לכלכלות עצמאיות מסוגים אחרים.
 
זכיינות בבתי מאפה מתאימה במיוחד לחובבי אפייה ולאופים מקצועיים עם ניסיון
 
בתחום האפייה, ידע הוא פקטור חשוב. זהו תחום שדורש הרבה מאד ניסיון חיים מקצועי, החל מרמת רידוד הבצק והכנתו ועד לגיבוש המאפה הסופי לאכילה. לכן, זכיינות בבתי מאפה מתאימה במיוחד לאופים מקצועיים המחפשים עבודה או לחובבי אפייה המעוניינים להתמקצע. בחירה בתחום זה כשיש לכם קשר מקצועי כלשהו לתחום האפייה תהיה צעד חכם ונדרש, שיסייע לכם להתקדם בתחום כזכיינים עצמאיים.

אפשרויות עבודה מגוונות כזכיינים

כשאתם עומדים לעבוד כזכיינים בבית מאפה, אתם צפויים להיחשף ללקוחות בהיקפים גדולים בסבירות גבוהה, בשל הביקוש של המותג. הדבר יאפשר לכם עבודה בקנה מידה נרחב, שתוכל לתת לכם הזדמנות להכניס שותף לזכיינות שלכם. במצב כזה, ניתן יהיה לעבוד במשמרות וליישם שגרת עבודה נוחה וידידותית.

הדרך להפוך לזכייני בתי מאפה

בגדול, לא כל סניף של בית מאפה הוא סניף זכייני. אתם צריכים לאתר סניף שפורסם כזכייני או להקים חנות חדשנה ולייעד אותה להיות סניף זכייני. המשמעות של אסטרטגיה זו: אתם משתמשים במבנה ובשטח שרכשתם כחנות, אך במקום לשים לוגו משלכם, שאף אחד עדיין לא מכיר, אתם שמים לוגו של חברת מאפים ידועה, ובכך מושכים אליכם לרוחות בקנה מידה גדול. הדרך להגשים את על זאת היא לפנות להנהלת בית המאפה ולהציע את עצמכם כמועמדים לזכיינות. במידה והחלט לתת סניף זכייני לכם, תוכלו לשלם על רישיון ולהתחיל לעבוד!
 
 
למידע נוסף היכנסו לאתר של דני בית מאפה