עסקה טובה

 
 
 
   
 
החלפת דלתות כחלק משיפוץ הבית

החלפת דלתות כחלק משיפוץ הבית כאשר אתם זקוקים להחלפת דלתות פנים, חשוב מאד לבחור בספק אמין, מקצועי ואשר יש בכוחו לספק לכם דלתות ביטחון בטוחות


פורסם: 5/22/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית צרכנות

 

החלפת דלתות כחלק משיפוץ הבית

כאשר אתם זקוקים להחלפת דלתות פנים, חשוב מאד לבחור בספק אמין, מקצועי ואשר יש בכוחו לספק לכם דלתות ביטחון בטוחות לשימוש וקלות לתפעול. דלתות הפנים אינן כמו דלתות הפנים, משום שאתם נתקלים בהן מדי יום, הולכים לישון אחרי שפתחתם אותן מדי לילה, וזקוקים להן בכשירות מלאה גם כשאתם מחוץ לבית, למניעת פריצות וגניבות. כיום, ניתן למצוא חברות דלתות פנים אשר מספקות דלתות מתכת המעוצבות בסגנונות חופשיים, כולל סגנונות וינטאג' מבוססי עץ.

החליפו את דלת העץ שלכם בדלת מתכתית באותו העיצוב

ניתן לחקות את סגנון עיצוב הדלת שלכם ולספק לכם דגם דומה, ומוגן הרבה יותר. כיום אין סיבה להתקין דלתות העשויות מעץ, כאשר המתכת עושה את עבודת ההגנה באופן אמין, חזק ובטוח הרבה יותר. בשונה מהעבר, עיצובים דמויי עץ על מתכת אינם מאולצים אלא מהווים תעתיקים מדויקים. הדבר מתאפשר הודות לטכניקות הצביעה החדשות שמלוות את תעשיית הדלתות מאז תחילת המאה ה- 21, ומשתכללות בכל עת. כולל כיום. מי שמעוניין בדלת שתיראה כמו דלת ארז, אלון או אורן יכול להגשים זאת כשהתקן הפנים הוא בפועל מתכתי.

החליפו את פרזול הפתיחה שלכם בפרזול דחיפה

פרזול פתיחה בדמות ידיות שיכולות להזיז את הצילינדר כשהוא טרוק ולא נעול מספק פתח פרצה הקורא לגנב. רק כאשר הידיות הן ידיות דחיפה אתם מונעים מהפורצים שלכם באמת ובתמים לחדור הביתה, וגם כאשר הדלת טרוקה ולא נעולה אתם מקשים מאד על פועלם. אמנם אתם תצטרכו לוודא תמיש שהמפתח עליכם לפני צאתכם מהבית, אך רמת הביטחון הפנימית תשתפר פלאים.

החליפו את הדלת הסטנדרטית בדלת חלונות

דלת חלונות היא דלת מעוצבת המכילה משטחי זכוכית המשמשים כחלונות. הם יכולים להיות חיקויים של חלונות ללא השתקפות, עם השתקפות פנימית בלבד, או עם השתקפות מלאה, פנימית וחיצונית. ניתן לעצב באופן חופשי גם את מסגרות הזכוכית ולקבוע אותן כעגולות או מלבניות.

דלתות – החלפת דלתות פנים קיימות בחדשות

לקוחות רבים אשר זקוקים להחלפת דלת פנים נעזרים בשירותנו ומגלים עולם שלם וחדש של דלתות פנים מעוצבות. דלתות פנים מספקים דלתות דקורטיביות לכל בית אב ביעילות ובקלות, מבצעים את ההחלפה בפועל, מתקינים את הדלת החדשה ומפנים את הישנה.