עסקה טובה

 
 
 
   
 
גני אירועים בשרון

הקיץ מתקרב ואתו עונת החתונות - בואו להתחתן בגני אירועים בשרון אירועי קיץ בשרון מומלץ לעשות במתחם אשר בו גן אירועים. גן האירועים מספק לכם את


פורסם: 5/22/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית אירועים

 

הקיץ מתקרב ואתו עונת החתונות - בואו להתחתן בגני אירועים בשרון

אירועי קיץ בשרון מומלץ לעשות במתחם אשר בו גן אירועים. גן האירועים מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להצליח בגדול, ולהוציא תחת ידכם אירוע מן המעלה הראשונה בליווי צוותי הפקה מתקדמים. כשאתם בוחרים גן אירועים, ניתן להתמקד בגן פתוח לחלוטין או בגן חצי סגור המתאים לאירועי חורף.

גן אחוזה פתוח

גן בסגנון זה הנו גן פתוח לחלוטין, תחת כיפת השמים, עתיר כרי דשא ועצי יער. גן כזה הוא אידיאלי לקיץ, ובו נהוג לחגוג גם בלילה לאור תאורת LED וגם בשישי בצהריים על רקע הבריזה והשמש. אירועי קיץ בשרון אשר נחגגים בגן מסוג כזה מספקים לחוגג את כל מה שהוא צריך, אוורור, פטריות חימום, תאורה, קייטרינג כשר על פי הזמנה בהתאמה אישית כולל בחירת סוג הכשרות, ועוד.

גני אירועים בשרון

גן חצי סגור

גן אשר נראה כמו אולם אירועים אבל יש בו גם מרחבים פתוחים ועל כן הוא גן אירועים. במקום כזה – במתחם גן אירועים ניתן לחגוג גם בקיץ וגם בחורף, משום שאז אוטמים אותו עם סגירת חורף שהופכת אותו לאולם סגור לחלוטין, על אף שהתחושה עדיין תהיה כמו של גן אירועים. בגן חצי סגור ניתן לא רק לחגוג כל השנה, אלא לעצב אותו איך שמתחשק ללקוח, כולל בחירת סגירת החורף, התפאורה, כלי ההגשה, ועוד.

ארגון חתונת הקיץ שלב אחר שלב

אנו ממליצים לבחור את המקום אשר מצא חן בעיניכם כזוג מתחתן, ואשר יכול להכיל את כל מצבת האורחים שאתם מתכוונים להזמין. לאחר מכן, יש לוודא כי ההזמנות לאורחים נעשות כנדרש, יש מפה וקוד ניווט QR בכל הזמנה, והיא נשלחת לכתובת הנכונה בעבור כל מוזמן ומוזמנת. יש לארגן את גן האירועים הפתוח או הסגור לקראת האירוע, לתזמן את המאורעות הפנימיים ביצירתיות (אנו ממליצים להפוך אותם וליצור חתונה הפוכה לעשיית עניין בקרב ציבור המוזמנים). 

לפני החתונה – כך תתנהלו

אנו ממליצים ללון במלון של גן האירועים ולחסוך לעצמכם יום נסיעות מלחיץ בפקקים. האורחים מאחרים? זה מקובל. כיזמי האירוע, אתם צריכים להתייצב שם הרבה לפני הזמן, ואם ישנה אפשרות ללון לילה קודם, עשו כן. בנוסף, כשאתם מגיעים לארגן אתה החתונה, ודאו כי כל דבר בתוך גן אירועים בשרון מוסדר כפי שסוכם אתכם, מההגברה והתאורה, ועד אופן פועלם של הספקים השונים (צלם, קייטרינג, צוותי קבלת פנים, ועוד).