עסקה טובה

 
 
 
   
 
ארונות מטבח מעץ – השוואת מחירים

ארונות מטבח מעץ

ארונות מטבח מעץ – השוואת מחירים ארונות מטבח משמשים הן כמזווה לאחסון מזוון והן כארונות לאחסון כלי מטבח. ארונות מזווה לא יכולים להחל


פורסם: 1/24/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית השוואת מחירים

ארונות מטבח מעץ – השוואת מחירים

 
ארונות מטבח משמשים הן כמזווה לאחסון מזוון והן כארונות לאחסון כלי מטבח. ארונות מזווה לא יכולים להחליף מקרר משום שיש רכיבים שחייבים באחסון במקרר כמו למשל מזון קפוא, חלב וביצים, יחד עם זאת, מזווה יכול לשמש לאחסון של תבלינים, מלח, סוכר ורכיבי בישול שונים שאינם מצריכים קירור. למזווה – LOOKשל מקרר ללא אלמנט הקירור. לחילופין, ניתן לפצל את האחסון למספר ארונות קטנים יותר המשתרעים בכל רחבי החדר.
 
ארונות מטבח מעץ המתפקדים כארונות כוורת
 
חיסכון אדיר במשאבי קנייה שכן ברוב המקרים זה נחשב ארון אחד ולא אסופה של מדפים שעל כל אחד מהם הייתם משלמים הון עתק. בפועל הוא עוטף לכם את כל הקיר וכך נוצר אזור חד ערכי במטבח שהוא ורק הוא משמש לאחסון, וכל זאת – מבלי שיש צורך בדלתות, שכן זהו ארון כוורת. היתרון הבאמת חשוב כאן הוא ההשתלבות הנאותה בכל סוג של מטבח – מכפרי ועד אורבני, מעתיק ועד מודרני בשל כך שלמדפים, בשונה מדלתות הארון יש פחות נוכחות והם מאפשרים, בשל כך, השתלבות דקורטיבית חלקה בכל מקום.
 
ארונות מזווה – חיסכון בכסף ובמקום במטבח
 
כפי שציינו בתחילת המאמר, ארונות מזווה הם חיסכון לכל דבר ועניין, שכן לא רק שמדובר בארון אחד ולא באסופה, ובכך נחסך לכם מקום בחדר, מדובר בארון ענק ומשוכלל ביותר המחולק ל- 5-10 מדפים בו ניתן לאחסן ממש כמו במקרר, למעט מוצרים שבאמת זקוקים לקירור ואז הם כמובן חייבים רק באחסון במקרר עצמו. כך, כאשר במטבח יש 2 התקנים בגודל של מקרר, וללא ארון אחד נוסף – מתפנה מקום רב במטבח שיכול לשמש למידוף או התקנת התקני אחסון קטנים נוספים.
 
על פי מה נקבעים מחירי ארונות מטבח מעץ?
 
·         סוג העץ: עץ טבעי יתומחר יקר יותר מ- MDFאו סיבית.
 
·         בעצים הטבעיים – ארון מעץ בוק ייחשב יקר במיוחד, זאת לעומת ארון מאורן או מאלון שייחשבו זולים יותר.
 
·         מחירו של הארון נקבע גם לפי התקנים נוספים שיש בו: ידיות פרזול, סוג המתכת של צירי הארון וכד'. על פי רוב, ארון מפרזול דאבל טי או מגולוון יתומחר יקר משתי סיבות: המתכת חזקה יותר פיזית וגם פחות חשופה לחלודה מאשר מתכות אחרות כמו הברזל הגולמי.