עסקה טובה

 
 
 
   
 
ארונות אמבט תלויים - השוואת מחירים

ארונות אמבט תלויים - השוואת מחירים רבים המעצבים בימינו חדרי אמבטיה שואפים לעצב ארונות אמבט עיליים, כלומר תלויים על הקירות שלהם. הדבר גם


פורסם: 3/13/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית השוואת מחירים
ארונות אמבט תלויים - השוואת מחירים
 
רבים המעצבים בימינו חדרי אמבטיה שואפים לעצב ארונות אמבט עיליים, כלומר תלויים על הקירות שלהם. הדבר גם חוסך מקום באזורי ההליכה בתוך החדר, וגם מאפשר פתיחה נוחה וחלקה יותר ללא צורך להתכופף, כמו בארונות התחתונים. בנוסף, ארון נחשב בדרך כלל לאמצעי אחסון מעוצב שיש בכוחו לשנות את רמת העיצוב בחדר האמבטיה, ולכן זה ממש נדרש שהוא יהיה גבוה ותלוי על מנת שיהיה בולט יותר, ובכך יפגין נוכחות מספקת שתאפשר לו להעלות את רמת העיצוב בחדר באופן משמעותי.
 
כיצד מעריכים מחירים של ארונות אמבט תלויים?
 
מחיריהם של ארונות אמבט תלויים בחברת דורון רהיטים נקבעים על פי רמת הפונקציונליות שלהם וטיב חומרי הייצור שלהם, כמו גם נפח האחסון שבתוכם. כך, למשל – ארון עם מראה יעלה יותר מאשר ארון שבפאנל הקדמי שלו יש פלסטיק או עץ ללא התקן טיפוח זה. ארון שעשוי מעץ אמתי, טבול בפולימר, ומצופה בחומרים נגד קילופי צבע יתומחר יקר יותר מאשר ארון סיבית עם חומרי עץ מלאכותיים בשל היותו עמיד יותר, ומחזיק זמן רב יותר כארון בוטיק יפה ומרהיב. כמובן של- "חגיגה" מצטרפים פרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון בארונכם.
 
רכיבי פרזול ארון
 
ישנו הבדל מהותי בין פרזול נירוסטה יקר לבין פרזול מברזל, אבל יש לזה מחיר, שכן אם הברזל אינו מגולוון – ידית הפתיחה של הארון חשופה לחלודה, מה שלא ניתן לומר על חומר שהוא Stainless steelכמו נירוסטה. בנוסף, ישנו הבדל מהותי בין ידית סטנדרטית לבין ידית שעוצבה על ידי נפחים במסגרת עבודה מקצועית: גם על רמת העיצוב אנו נדרשים לשלם יותר.

אופן הפתיחה של הארון
 
כמובן שאם מחליטים לשכלל את אופן הפתיחה – זה יעלה לכם במחיר, אך ישתלם מאד. כך, למשל, ארון עם דלת הזזה במקום דלת פתיחה לא רק יאפשר לכם ליהנות מהארון כארון תלוי, אלא גם ימנע לחלוטין צפיפות תוך כדי הפתיחה: זה מורגש בייחוד כאשר החדר קטן, והדייר מבקש לעשות הכל כדי להקל בעומס הצפיפות.
 
להמשך השוואת מחירי ארונות אמבט תלויים, בקרו בחנות שלנו והתרשמו ממיטב ארונות הבוטיק לאחסון כל סוגי התכולות – מאביזרי מקלחת לטווח קצר ועד ל- Storageתמרוקים, סבונים וספוגים!